4. NUTS Všeň  1  2  4   25:37    5

5. Kozel          1  1  4   30:42    5

1. kolo

FC Přepeře – Kozel 6:5 (2:3)

Na první kolo futsalové ligy se každý těšil a proto jsme se sešli v široké sestavě. Ve chvíli, kdy byli někteří byli ještě v kabině, skóre otevřel Mára Vít. Pokračovalo přepeřské dobývání kozlovské branky, ale přicházely časté brejky bratrů Škrétovích, ze kterých 3x dokázali kozlové skórovat. Nadějnější výsledek do poločasu upravil Jarda Bártu.

Po přestávce se nám podařilo vyrovnat a vzápětí jsme opět inkasovali – 3:4. Šance střídala dřevácké zakončení a utkání stále gradovalo. Na 4:4 padl vlastní gól, kdy Císi vyslal dlouhý balón a soupeř si dokázal hlavopu srazit balon pod břevno celkem z úctihodné dálky. V tu chvíli jsme již omezili střídání, aby měl Maflink čas vymotat u rohu soupeře, a střelou do šibenice nad gólmanovou hlavou – 5:4. V čase 1:24 do konce utkání, se rozhodčí odvážili písknout Fóbrovu ruku u těla a tím pádem i šestý faul a trestný kop, kterej Česťa proměnil – 5:5 (v tuchvíli nemusím situaci na hřišti ani náladu Rossiho popisovat). Konečný stav „vyčíhal“ Jarin a v posledních vteřinách vystřelil Přepeřskou výhru.

Úvodní kolo bylo zakončeno, jak bylo zvykem nahoře v baru s přesunem do BB.

Branky: 2x Mára Vít, 2x Jarin, Mafl a vlastní po Císiho centru.

Sestava: Venca, Mafl, Víťas, Tabi, Rossi, Zed, Votoč, Císi, Fobr, Semiš, Jarin, Mára a Jindra s Dovčou na tribuně.

2. kolo

Přepeře - Výšinka   10:3 (3:0)

Úvodní gól zápasu vstřelil Rossi bodlákem pod klacek po rozehrané standartní situaci. Soupeř v nekompletní sestavě a po dvou červených kartách inkasoval "desítku".

Sestava: Semiš – Mafl, Tabi, Víťas, Mára, Císi, Rossi a Jarin.

Branky: 3x Rossi, 3x Mára, 3x Jarin a Víťas

ČK: 0:2

3. kolo

V.I.P.  - Přepeře   7:3 (3:1)

Po špatném prvním poločase vystřídal Noriaki Kasaie Semiš, ale zlepšení nepřišlo a V.I.P. byly tento zápase jasně lepší.

4. kolo

NUTS Všeň - Přepeře   3:3

Na konečných 3:3 distáváme půl minuty před koncem.

5. kolo

Přepeře - Demo  3:2

Víteznou branku dává Jarda Bárta v čase 0:14 do konce zápasu.

6. kolo

FC Přepeře – Kozel  13:2 (6:1)

Kozlové nastoupili v sestavě s Bakynem, Česťou nebo Žďárou v sestavě a očekával se opět vyhrocený zápas. Skóre otevřel Jarin z přímého kopu do šibenice a chvíli potom Máru trefila střela Císiho. Přepeřáci převážně drželi balón na sálovkách a diktovali zápas. Soupeři dokázali pouze snížit již za stavu na 4:1. Mimochodem ještě v prvním poločase se mezi střelce zapsal vyjímečně střízlivý Dovča, jenž v akrobatickém kopu přehodil vyběhnutého golmana. V posledních vteřinách poločasu mohl jít Dubaj sám na kasu, ale “sportovně” balón zakopl.  :D

Druhý poločas pokračoval v duchu soutěžení Jarina s Márou, kdo komu nenahraje, a kdo se dotáhne na nejlepšího střelce soutěže :)

V předchozíkm zápase NUTS remizovalo s VIP, a FC Přepeře se dotáhli na 3 body k čelu tabulky.

Přepeřská neděle skončila opět kolem desáté hodiny v horním baru a zdůrazňuji, že měl Semiš opět auto plné keramzitu a mraky umělejch listů z kytky, jako když veze stádo divočáků :D

Sestava: Semiš, Mafl, Císi, Tabi, Víťas, Dovča, Jarin, Zed, Mára a Rossi

Branky: Jarin 5x, Mára 4x, Císi 2x, Rossi a Dovča

7. kolo

FC Přepeře – Vyšinka     - : -

Po odstoupení Vyšinky, byly výsledky anulovány.

8. kolo

Přepeře - V.I.P.   7:10

V souboji o první místo jsme doplatili na velmi děravou obranu a hlavně na životosprávu většiny účastněných.

9. kolo

FC Přepeře - NUTS   5:0   kontumace

V suchym triku 5:0

10. kolo

Přepeře - Demo    5:1 (3:1)

Poslední zápas jsme nesměli prohrát o 4 branky, abychom si udrželi druhý flek.

Na každé straně byl jeden hráč na střídání a hra začala opatrně. Přepeře drželi balón a koncem prvního poločasu se trefil Mára s Dovčou. Demo se dostalo do jediné větší šance po chybě obrany a snížilo na rozdíl dvou branek.

Na druhý poločas Demu přicházeli další čerství hráči, ale Přepeře stále drželo balón a Mára s Dovčou přidali další branky. Demo se snažilo vyvíjet tlak, ale přes obranu Mafl-Rossi, se dostalo k Semišoj jen vyjímečně.

FC Přepeře tím udrželi historické 2. místo v této soutěži, s těsným odstupem na mistrovské V.I.P. a radost byla jak s umístěním tak s dnešní předvedenou hrou

Sestava: Semiš, Mafl, Rossi, Zed, Mára, Dovča a Venda

Branky: 2x Mára, 3x Dovča !

Další výsledky Turnovské futsalové ligy zde.

FC Přepeře – NUTS          4:4

V prvním utkání turnovské futsalové ligy přepeřáci nedokázali udržet vedení 4:1, které si pracně vybudovali po brankách 2x Bárty, Halfiho a Fóbra, a utrpěli asi zaslouženou remízu proti houževnatým hráčům NUTS.

Sestava: Venda, Karlos, Votoč, Halfi, Rossi, Jarin, Fóbr, Mára, Císi a Zed.

Zhodnocení zápasu golmana Vendy: "Já můžu bejt spokojenej". Což nadzvedlo vedoucího mužstva, který z tohoto výroku vyvodí důsledky.

FC Přepeře – Delta řeky    3:4

Velmi vyrovnané utkání ve kterém přepeřáci neudrželi vedení už 3:0 a poznali sílu Delta řeky.

FC Přepeře – Kozel         11:2

V zápase s kozlem chtěli přepeřáci navázat na dobrý výkon ze zápasu s Delltou, což se jim první poločas více než povedlo. Ve druhém poločase kanonáda polevila, ale rozdíl skóre zůstal do konce utkání stejný.

FC Přepeře - Výšinka        3:7

Utkání, kde kluci z Výšinky udávali po celý zápas tempo a přepeřáci dokázali jen snížit brankami Bárty a Semiše.

Sestava: Kari, Karlos, Rossi, Císi, Tabi, Maky, Semiš, Jarin a Mára

FC Přepeře – V.I.P.          7:3

V důležitém utkání proti zvučnému soupeři, si přepeřáci pohlídali náskok z prvního poločasu, kde základem byla defenzivn hra a promňováním šancí.

Sestava: Kari, Karlos, Císi, Tabi, Maky, Mára, Rossi, Jarin a Bodlák.

Branky: 3x Jarin, 2x Bodlák (oba nepromněnili ve druhém poločase pendu), Mára a Rossi z pendy.

FC Přepeře – RTw Trans   8:2

Tento zápas si přepeřáci pohlídali a si zajistili účast ve finálovém kole. Pro případné uplácení, přepeřáci oznamují že pivo nepijí !!!

Branky: 3x Jarin, 2x Mára, Halfi, Rossi a Zed (kdyby bylo proměněno i časté lobování, rozdíl skóre mohl být ještě větší :)

FC Přepeře – Demo        5:4

Utkání začalo velmi opatrně a bylo znát, že od výsledku utkání se bude vyvíjet umístění na 3. a 4. místě. Přepeřáci vycházeli ze zajištěné obrany a mimo několika nepovedených lobů se do poločasu ujala pouze trefa Máry Víta. Druhý poločas to začalo padat, kdy za stavu 2:1 pro přepeřáky, Demo vypustilo skákavou střelu na Vendovu branku a po následovné rozehrávce a několika chyb se skóre vturánu otočilo na 2:3. Od této chvíle opět Přepeře přitáhli vedení zajistili Císi s Rossiho hlavou. Poté Venda předvedl několik důležitých zákroků, jenže přišla chvíle kdy Demo s přispěním břevna a nejmenšího hráče na hřišti doklepnuli a vyrovnali. Demo stále tlačilo na přepeřskou defenzívu a tak dochízelo k častějšímu přečíslování a svítění vítězné branky v tu chvíli už střízlivého Máry Víta. V dalším utkání posledného kola soutěže porazilo NUTS nabité VIP a postoupilo do finálového kola.

Po utkání mohl Venda v klidu a právoplatně oznámit: "U mě dobrý, já můžu být skopojenej" což platilo za zodpovědně odvedenou práci celého týmu.

Sestava posledního kola FC Přepeře: Venda, Karlos, Císi, Jindra, Semiš, Rossi a Mára.

Góly: 2x Mára Vít, Rossi, Císi a vl.