Fotbalový klub z Přepeř u Turnova

Kniha návštěv

Titulek

While death is walking alone. ( other version )

Like fear that
is shown in
the sound of
a permanent
weeping, through
the light of
frightened eyes
and then in
the shades of
a sullen present:
here comes the
death, carefully
dressed and with
a different smile...

Francesco Sinibaldi

fotbalové programy (zpravodaje)

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu FC Přepeře sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

Titulek

Pozvánka na mezinárodní letní turnaj

Dobrý den, rádi bychom vás pozvali na 6. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané BABYLON CUP 2014, více info zde - https://www.babyloncup.cz

penda

Proč jako píše autor článků že někdo nedal penaltu v zápase turnovské ligy a nevěnuje se radši tomu že utočné duo Bodlák - Jarin rozhodlo zápas taktikou ČÍHÁNÍ na které soupeři zatim nenašli nikdy protizbraň :D Takže LOBNI HO a těšíme se na finále :)

40% sleva na sortiment značky Adidas

Vážení sportovní přátelé, členové týmu a fanoušci klubu

dovoluji si Vás oslovit ke spolupráci se značkou Adidas. Nabízím Vám možnost odběru se 40% slevou na kompletní sortiment jak sportovního vybavení (dresy, soupravy, kopačky, turfy, sálovky, míče, tašky atd...) tak i volnočasového (trika, mikiny, soupravy, obuv, doplňky atd...).

A jak si nakoupit to, co se mi líbí? Každý člen týmu si své objednávky řeší sám. Níže je uvedený kontakt na obchodního zástupce. Pokud budete něco potřebovat, bude se vám líbit oblečení či spoustu dalšího, na uvedený kontakt zašlete poptávku daného artiklu. Zboží je objednáváno v Německu, odkud je pak expedováno. Poté vám bude vytvořena objednávka.

Sleva se vždy počítá z maloobchodní ceny. Sortiment můžete vybírat na stránkách www.hzhsport.cz. Stejně tak můžete zboží hledat na veškerých webových stránkách, kde je sortiment firmy Adidas. Poté se poptáte na dostupnost zboží a budete řešit objednávku.

Poštovné při objednávce nad 2500 Kč zdarma.

Mgr. Martin Neoral
Obchodní zástupce
M: +420 721 354 032
neoralmartin@centrum.cz

Piva z Kacanov

Hele a rychle dáme dohromady tu poradu a přivezeme tam ty piva z turnaje ... Ta basa Svijanský 13 má už jen měsíc trvanlivost a už sem se do ní trošičku podival :D

Re: Piva z Kacanov

Já mám doma ty piva z Vlastibořic tak dejte nějaký termín na schůzi nebo na ukončení sezóny

Spuštění webu

Zdravim .. zkouška příspěvku

Re: Spuštění webu

Web dobrej jen to vše tak nějak zaplnit

Re: Re: Spuštění webu

Všechno bude ... :)

Re: Re: Re: Spuštění webu

Nebyla by špatná rubrika DIPLOMY

Re: Re: Re: Re: Spuštění webu

hmm, popřemejšlim ... je pravda, že už nevíme, kam je dávat :D

Re: Re: Re: Re: Re: Spuštění webu

To čumim,jak se ti to povedlo:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spuštění webu

Rossi, ještě mam v autě ty dodáky z krámu !!!

Záznamy: 1 - 14 ze 14

Přepeřští fotbalisté © 2013 Všechna práva vyhrazena