Sestava: Procházka - Tesař R., Štafl, Gallik, Tesař V. - Císař, Pitro, Krouza P., Richter- Krouza D., Stojka

Sestava: Tesař R. - Štafl, Adam,Tesař V., Gallik - Pitro, Bakoš, Krouza P., Richter- Krouza D., Císař

20.5. 2018 v Pěnčíně

FK Přepeře C  - HSK Benecko   5:2

Sestava: Procházka - Štafl, Tesař V., Gallik (Weidenthaler), Adam (Bakoš) - Richter (Stojka), Císař (Vávra), Tesař R., Pitro - Krouza D. Krouza P.

Góly: 6' Krouza P., 7' a 35' Krouza D., 43' Tesař R., 59' Pitro (pen.)

Přepeřáci v pěnčínském azylu začali velmi aktivně a bratři Krouzové zužitkovali hned první šance, které jim připravoval nezničitelný Císař. Dále úspěšně zakončili Tesař a z nařízené penalty Pitro. Soupeř pouze snížoval ranou do šibenice a z pokutového kopu.

12.5. 2018

TJ Sokol Horka - FK Přepeře C   4:6

Sestava: Procházka - Vávra,Štafl, Adam (Weidenthaler),Tesař V. - Císař, Bakoš,Tesař R., Richter- Krouza D. Krouza P.

Góly: 16´ Bakoš,  5´, 46´ Krouza D.,  46´, 51´, 53´ Krouza P.

6.5. 2018 v Pěnčíně

FK Přepeře C  - SK Studenec B   7:1

Sestava: Tesař R. - Vávra, Štafl, Gallik, Císař - Richter, Bakoš, Krouza D. Krouza P. - Stojka, Adam

Góly: 5',10' Bakoš,  15', 60', 72' Krouza P.,  30' Císař,  80' Stojka

29.4. 2018

FK Přepeře C  -  FC Víchová   2:2

Sestava:Procházka - Vávra,Štafl, Gallik,Táborský. - Císař, Mrkáček,Tesař R., Laurin - Krouza D. Krouza P.

Góly: 26´ Mrkáček, 45´ Krouza P.

21.4. 2018

TJ Sokol Zálesní Lhota - FK Přepeře C   4:1

Sestava: Tesař R.- Štafl, Gallik, Adam, Vávra - Císař, Bakoš V., Richter, Weidenthaler - Krouza D., Krouza P.

Gól: 25´Krouza Petr

1.4. 2018 - 2. kolo poháru - UMT Lomnice nad Popelkou

FK Přepeře C  -  Sokol Rovensko pod Troskami B   2:3

Sestava: Procházka - Pitro, Štafl, Gallik, Adam (Táborský) - Císař, Bakoš V., Tesař R., Richter (Weidenthaler) - Krouza D.(Laurin), Stojka

Góly: Císař, Stojka

Po prospaném 1.poločase jsme prohrávali 0:1 přičemž hosté neproměnily mnoho dalších šancí. Do druhého poločasu jsme nastoupily odvážněji a byl z toho obrat na 2:1 během 5.minut. Vyrovnal Císař,když si ze soupeřova týmu udělal tréninkové kužely a kličkovanou přes celé hřiště nekompromisně zakončil svojí obávanou levačkou. Vedoucí gól zařídila naše nová posila Milan Stojka, když si pohrál ve vápně s obranou a taktéž levačkou zavěsil. Poté měl opět tutovku Císař,ale branku přestřelil. Nato přišlo několik šancí hostů a z jedné takové šance bohužel vyrovnali po lehkém zaspání našeho golmana Procházky. Pak přišly nervozní chvíle, když nám rozhodčí mohl s klidem odpískat 4 penalty v náš prospěch (kosa zezadu na Císaře, ruku obránce, strčení Pitra ve výskoku při hlavičce a nakonec zatažení za dres našeho útočníka Laurina), zůstala bohužel píšťalka sudího hluchá. Svůj výkon rozhodčí podtrhl v nastaveném čase,kdy hostům pískl volný přímý kop z hranice pokutového území, který byl totožný se kterýmkoliv faulem na nás v již zmíněném pokutovém území soupeře. Nabídl tak příležitost hostům a ti ji bohužel pro nás využily.

8.4. 2018 - 9. kolo - Okresní soutěž - dohrávka odloženého utkání - UMT Lomnice nad Popelkou

FK Přepeře C  -  TJ Sokol Horka   2:2

Sestava: Procházka - Pitro., Vávra (Táborský), Gallik, Štafl - Tesař R., Císař. Bakoš V., Weidenthaler (Bakoš), Richter - Krouza D.(Adam), Stojka

Góly: 38´ Richter, 90´ Pitro z penalty

Utkání plné přepeřských šancí, které zachraňovali z penalty v 90. munutě po faulu na Císaře.

FK Přepeře C  -  SK Mírová pod Kozákovem   1:4

Sestava:Procházka - Pitro,Štafl, Gallik,Tesař V. - Císař, Bakoš V.,Tesař R. - Adam, Richtr

Góly: Pitro

Náš soupeř z Mírové,nás vcelku jednoznačně přehrával a až na několik málo šancí nás k ničemu nepustil a zaslouženě vyhrál.Soupeři gratulujeme k postupu v poháru.

1.10. 2017 - 8. kolo - Okresní soutěž

SK Studenec B - FK Přepeře C   8:0

Sestava: Tesař R .- Jiránek, Vávra, Gallik, Táborský - Štafl, Bakoš V., Weidenthaler, Tesař V. - Adam, Richtr

Do Studence jsme odcestovali bez opor,které byly opravdu znát a proti soupeři jsme neměli prakticky žádnou šanci.První poločas jsme prohráli 4:0 a stejně tak i druhý poločas,kde jsme vůbec nezachytily začátek a během 3.minut jsme inkasovali hned třikrát.Pak už jsme se snažily utkání dohrát jen aby to nebylo 10.Soupeř nás přehrál ve všech směrech a zaslouženě vyhrál.

28.9. 2017 - 11. kolo - Okresní soutěž

FK Přepeře C  -  1. FC Tatobity   1:0

Sestava: Procházka - Pitro, Vávra (Gallik), Tesař V., Táborský - Císař, Štafl, Weidenthaler (Adam), Tesař R. - Bakoš V., Richtr

Gól: 1' Waidy

Dalším naším soupeřem byly tentokrát Tatobity,které měli ve svém středu turnovské legendy,jako jsou třeba Jíří Šimek st.,Radek Cimbál a Jarda Buček,takže to bylo derby se vším všudy.Bohužel ve fotbalově nezáživném utkání,které už v 1.minutě rozhodl náš nejmladší člen,15letý Jakub"Waidy"Weidenthaler další gól nepadl.Po zbytek zápasu jsme sice nějaké šance na vstřelení gólu měli,ale žádná se nevešla mezi tři tyče.Když už jsme bránu přeci jen trefily,tak dobře chytající golman hostí vše pochytal.Nejtěsnější možný rozdíl skóre jsme udrželi až do konce a brali jsme po zásluze 3 body.

23.9. 2017 - 7. kolo - Okresní soutěž

FC Víchová - FK Přepeře C  4:1

Sestava: Tesař R.-Štafl,Vávra,Vařejčko,Gallik-Bakoš V.,Duffek(Kolomazník),Weidenthaler(Jiránek),Adam-Musil,Richtr

Gól: 25' Musil

Do Víchové jsme dorazily za vydatného deště a na podmáčeném,řekl bych až nezpůsobilém,terénu jsme odehráli celkem slušný první poločas,který jsme vyhráli 1:0 i když domácí měli mnoho šancí,které nedokázali proměnit.

Do druhé půle domácím dorazily další hráči,kteří byli rozdíloví a nám docházeli síly.Ve středu pole nás začali přehrávat a dostávali se do brankových příležitostí,které dokázali přetavit v góly a plno šancí ještě neproměnily.Domácí byly po celou dobu lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

17.9. 2017 - 6. kolo - Okresní soutěž

FK Přepeře C - TJ Sokol Zálesní Lhota  6:2

Sestava: Tesař R. - Pitro,Uličný,Adam (Táborský),Gallik - Štafl,Bakoš V.,Weidenthaler,Císař - Richtr (Vávra),Laurin (Musil)

Góly: 3.Bakoš V.,5Císař,21.Bakoš V.,51.Pitro,69.Musil,89.Musil

V dalším kole OS jsme přivítali tým ze Zálesní Lhoty.Po dobrém začátku jsme už v 5.min.vedli 2:0 po brankách Rossiho a Císiho.Poté po chybě jsme inkasovali a hosté snížily na 2:1.S tím jsme se nesmířily a pěknou ranou do šibenice z 20.metrů Rossi opět navyšil skóre na rozdíl dvou branek.Během prvního poločasu jsme si vytvořily ještě několik slibných šancí,když asi největší měl Waidy,ale bohužel těsně minul.Poločas tak skončil 3:1.

Druhý poločas jsme začali hodně vlažně a hoste nás místy přehrávali až do doby než se Jakub Pitro,po přihrávce z levé strany,krásně otočil s balonem a nekompromisní ranou zavěsil a zvýšil na 4:1.Hra byla dále vcelku vyrovnaná.Po zaběhnutí Waidyho po pravé straně a centru před bránu,svým důrazem prosadil Pepa Musil a zvýšil na 5:1.Hosté se ještě zmohli na vstřelení jedné branky,ale opět po naší chybě na 5:2.Ihned po rozehře opět svým důrazem zvýšil na konečných 6:2 Pepa Musil.

V celkem slušně odehraném zápase,jsme zaslouženě brali 3 body.

10.9. 2017 - 5. kolo - Okresní soutěž

TJ Sokol Rovensko B - FK Přepeře C  3:2

Sestava:Procházka - Štafl, Jiránek, Vávra, Táborský (Adam) - Císař, Bakoš V. (Richtr), Tesař R., Tesař V. (Weidenthaler) - Dovolil (Pitro), Laurin (Musil)

Góly: 85. Císař  86.Tesař R.

10.9.jsme od 17hod.sehráli mistrovské utkání na horké půdě v Rovensku pod Troskami.S domácím rove,jsme prvních 20min.drželi krok a místy měli i více ze hry,ale po několika individuálních chybách,jsme připravili domácím několik gólových situací,ale skvělý gólman Matěj Procházka byl proti a likvidoval  s bravurou domácím jednu šanci za druhou.Inkasovali jsme až z nepovedené střely,která bohužel (s notnou dávkou štěstí), skončila v naší síti.Poločas tak skončil 1:0.

Po přestávce domácí zvýšily tlak,posilněni několika hráči rovenského "A"týmu a tudíž nás v poli přehrávali a obdrželi jsme další 2 branky.Posledních 20min.se domácí,(k jejich smůle),spokojily s vedením 3:0,ale"MIMOZEMŠŤAN"Tomáš"Císi"Císař,dělovkou překonal domácího brankáře a snížil na 3:1.Poté po závaru před domácí brankou uklidil do sítě míč ještě Roman Tesař,snížil na 3:2 a domácí se začali klepat o výsledek.Bohužel snížení přišlo až v 88min.Nebyl dostatek času na vyrovnání a tak jsme derbi s rove prohráli 3:2

3.9. 2017 - 4. kolo - Okresní soutěž

FK Přepeře C - TJ Sokol Martinice  2:3

Sestava: Tesař R., Adam (Gallik P.), Táborský (K), Jiránek, Štafl, Uličný, Bakoš V., Richter (Weidenthaler), Laurin, Musil, Císař

Góly: 53. Bakoš V., 87. Císař

První poločas měli přepeřáci pověčinu času míč na svých kopačkách, ale něž k pár nesmělím střelám se nedostali. V druhém poločase ze standartní situace skóre otevřel Bakoš, jehož střela vyhnala pavouky na dva roky dopředu. Poté následovala série rohových kopů, které skončili s přispěním dvou vlatních branek, 3x za Tesiho zádama. V závěru už jen hlavou snížil Císař.

26.8. 2017 - 3. kolo - Okresní soutěž

Sport future Studenec - FK Přepeře C  3:7

Sestava: Tesař R., Pitro, Gallik, Vařejčko, Štafl, Císař, Bakoš V. (K), Richter, Weidenthaler, Musil, Dovolil

Góly: 5. Pitro, 23. 81. a 85. Štafl, 47. a 83. Musil, 73. Bakoš V.

19.8. 2017 - 2. kolo - Okresní soutěž

FK Přepeře C - FK Košťálov-Libštát C  1:1

Sestava: Procházka, Pitro, Tesař, Táborský, Gallik (Vařejčko), Štafl, Císař,  Tesař R., Weidenthaler (Adam), Bakoš V., Uličný (Richter)

Góly: 81. Pitro

16.8. 2017 - 10. kolo - Okresní soutěž

HSK Benecko - FK Přepeře C  6:2

Sestava: Procházka, Pitro, Tesař, Táborský, Gallik, Štafl, Císař,  Tesař R., Richter (Weidenthaler), Bakoš V., Dovolil

Góly: 35. Bakoš V., 58. Pitro

12.8. 2017 - 1. kolo - Okresní soutěž        - První oficiální mistrovské utkání FK Přepeře C !!!

TJ Sokol Kruh - FK Přepeře C  3:3

Sestava: Procházka, Štafl, Uličný, Táborský, Gallik (Adam), Císař, Bakoš V., Tesař R. (Weidenthaler), Richter, Laurin (Musil), Dovolil (Bakoš K.)

Góly: 17. Bakoš V., 52. Laurin, 56. Císař