Nejlepší střelec - Jakub Horák (A-team) - 19 branek

Nejlepší střelec FC Přepeře - Karel Štafl - 9 branek

Nejlepší brankář - Jaroslav Čičkán (FC Přepeře)

Horní řada: René Vávra, Jaroslav Bárta, Pavel Kratochvíl, Zdeněk Petr, Martin Semenský
Dolní řada: Karel Štafl, Viktor Bakoš, Pavel Zenko a Jaroslav Čičkán
Dále: Tomáš Císař, Vítek Uličný, Radek Jelínek, Martin Votoček a Václav Petr

FC Přepeře - A-tým  8:4 (2:3)

Poslední přepeřský zápas a zároveň poslední zápas sezóny a také poslední zápas dvacetileté historie dalmácké ligy v malé kopané jsme odehráli s hráči A-týmu. Ti právě dohráli zápas s Dalmachem o druhé místo a prohráli 0:1 a tím pádem nás potřebovali porazit.Přepeřáci chtěli udržel sezónní neporazitelnost a také Dalmachu nepokazit výhru z předešlého zápasu. Jenže, všichni naši beci postupně za sebou hráčům A-týmu pořádně “namazali“ a najednou svítilo na jumbotronu skóre 0:3. Další mezery v obraně napravoval Jarda Čičkán a držel alespoň nějaké přepeřské naděje. Pár minut před poločasem naštěstí přišla chvíle Jardy Bárty, který se už rozkoukal a dvěma góly po sobě snížil.
Druhý poločas jsme vzali zodpovědněji a brankami Fobra, Rossiho a Zeňase jsme utkání otočili a s přehledem dohráli. Za zmínku ještě stojí Maflinkova hláška při útočné akci:  „Jdete tři na jednoho ... no, a teď jsou tři na mě“ :)

Sestava: Jarda, Mafl, Renda, Zeňas, Rossi, Jarin a Fóbr

Branky: 3x Jarin, 2x Fóbr, 2x Rossi a Zeňas

FC Přepeře - Bukovina  6:2 (2:2)

Na tento zápas se hráči Bukoviny se sešli pouze ve třech lidech a tak si půjčili dva borce z Ohrazenic, kteří přišli pozdě na svůj zápas. Po nesmělém začátku jsme prohrávali a to byl opět impuls abychom začli více hrát. Ve chvíli kdy dorazil Mafl, abychom měli alespoň jednoho na střídání, Renda ukončil závar před brankou na 1:1. Poté jsme zase prohrávali a poločasové skóre upravil Fobr.
Druhý poločas jsem si už pohlídali a nasypali jsme Bukovině další 4 buřty

Sestava: Jarda, Mafl, Zeňas, Renda, Rossi a Fóbr

Branky: 2x Fobr, 2x Rossi, Renda a Zeňas

FC Přepeře - Dalmach 2:1 (1:1)

Po uklouznutí Maflinka a vyrití krtka bradou se Dalmach ujal vedení. Těsně před poločasem Karel napravil chybu a vyrovnal na 1:1. Druhý poločas bylo mraky šancí na obou stranách, ale oba golmani byli vždy na svém místě. Jedinou branku druhého poločasu vstřelil Vítas a zařídil tak vytězství a již mistrovský titul pro FC Přepeře.

Sestava: Jarda, Mafl, Víťas, Renda, Rossi, Jarin a Fóbr

Branky: Mafl a Víťas

FC Přepeře - Kacanovy 7:2 (4:1)

Sezóna byla dohrávána na travnatém hřišti pod integrovkou z důvodu rekonstrukce tradiční škvárové plochy na daliměřicích. Terén byl velice náročný, ale přepeřáci si s terénem poradili a nasypali Kacanovům 7 buřtů.

Sestava: Jarda, Mafl, Rossi, Jarin, Bóřa a Císi

Branky: Jarin 3x, Bořek 2x, Rossi, Mafl

FC Přepeře - Demo 3:2 (0:1)

Dnešní kolo se na nás Demo sešlo v plný palbě a první poločas jsme vyhráli na střeli na branku přibližně 9:1. Druhý poločas jsme začli trpělivě a po brankách Maflinka, po Rendovi důrazné akci a ve třetím případě dorážce Bóři do šibenice, jsme se ujali vedení a zápas úspěšně dotáhli do výtězného konce.

Sestava: Venda, Mafl, Renda, Rossi, Bóřa a Fóbr

Branky: Mafl, Renda a Bořek

FC Přepeře - Bukovina  5:1 (1:0)

Na zápas s nevyzpytatelnou Bukovinou jsem se sešli v hojném počtu. V případě našeho zaváhání se soupeř mohl dostat na druhé místo, zato my jsem mohli odskočit již na osmi bodoví náskok před všemi.
Na začátku utkání měla Bukovina plno protiútoků na naši branku, ale Venda zaklel svatyni a soupeřovi se koncovka vůbec nedařila. Do vedení jsme šli do Bořkově polostřele, kterou Mafl před soupeři kontroloval a možná i tečoval. Do poločasu ještě Jarin přihrával na Zeňase a ten prostřelil vše co měl před sebou. Jenže soupeři se gól nezdál a reklamovali údajný aut těsně před gólem ... Přepeře vědli že Mafl se roztřílí až po poločase :)
Přišel klasický začátek druhého poločasu a po ztrátě borec utekl a Vendoj to majznul přímo za tyč - 1:1. V průběhu zápasu se začala projevovat převaha hráčů na střídání a přišla Maflova pětiminutovka, kdy se i dokázal pravačkou nechytatelně trefit na zadní tyč ! Ano, pravačkou !! :D
Převahu jsme zúročili brankou Zeda, který si naběl z rohu na přední tyč a granátem zvýšil pod víko. Skóre dotvořil Zeňas po ťukačce se Zedem :)

Sestava: Venda, Mafl, Zeňas, Renda, Víťas, Zed, Rossi, Semiš, Jarin a Bóřa

Branky: Bořek, 2x Mafl, Zed, Zeňas

FC Přepeře - FC Dalmach  4:1 (2:1)

Sestava: Venda, Mafl, Zeňas, Rossi, Zed, Semiš, Jarin a Císi

Branky: Semiš, vlastní, Zeňas, Jarin

FC Přepeře - Demo  3:2 (1:1)

"Pěkně upocená výhra" asi tak by dal shrnout dnešní šlágr kola. Každý už před zápasem tušil, pokud nedorazí Císi, tak budem hrát jak lemplové.
Ano, přesně tak začal zápas a asi až třetí tutovku Demo zvládlo proměnit. Dále jsme se snažili vytvářet šance a naštěstí se ujala alespoň střela Bóři, která dodala všem na klidu, teda kromě Rossiho :)
Druhý poločas jsme začali aktivněji a dobře umístěnou střelou se trefil Rosáč. Poté sérii nepromněněných šancí a týči potrestalo vyrovnání na 2:2. Deset minut před koncem přišla chvíle Fórba, který číhal na zadní tyči a zakončil tak slušně rozjetou akci Rossiho.
Zvládnuté utkání proti nekompletnímu Demu nám v tabulce upevnilo první pozici a příště další důležité utkání proti Domácím.

Sestava: Venda, Mafl, Zeňas, Renda, Rossi, Zed, Semiš, Fóbr a Bořek

Branky: Bořek, Rossi a Fóbr

FC Přepeře - Kacanovy  8:2 (3:1)

Dnešní kolo přivítalo slunečné počasí a přepeřáky čekali hráči z Kacanov.
Čekalo nás velmi běhavé utkání a naštěstí jsme se sešli v široké sestavě, včetně Rendy, který zde hrával už v době kdy někteří z nás neuměli ještě ani chodit.
Opět utkáni plné šancí a neproměněných příležitostí hlavně týmu Kacanov. Zřejmě se Venda dobře vyspal a měl správně poštelovanou branku.
Muž zápasu byl opět jednoznačně Císi, jenž z beka zásoboval útočníky samými gólovkami a sám dvě branky vstřelil. V dalším utkání porazil Dalmach oslabené Demo a proto bude výsledek příštího zápasu o to důležitější.

Sestava: Venda, Mafl, Zeňas, Renda, Císi, Rossi, Semiš, Bořek a Zed

Branky: 2x Císi, 2x Semiš, Mafl, Rossi, Zeňas, Renda

FC Přepeře - A-tým  7:4 (5:3)

V dnešním pošmourném počasí se přepeřáci střetli s nováčkem turnaje z Kláštera.
Celé utkání probíhalo ve velkém tempu s mraky šancema na obou stranách. Dá se říct že se přepeřákům dařila kombinační hra a ujali se vedení 2:0 po brankách Mafla a Zeňase. Poté hosté snížili a Mafl opět po kombinaci upravil skóre na 3:1. Čtvrtý gól sám vypracoval Císi, který byl faulován samotný před brankářem a z následné standartky zvíšil již na 4:1. V tu chvíli hráči A-týmu využili dvou nedůsledností v naší obraně a i s přispěním tyče snížili na jednogólový rozdíl. Těsně před poločasovým hvizdem stihl Zeňas z půlky hřiště přihrát mezi obránci a Semiš postrčil k zadní tyči a upravil tak poločasové skóre.
Rozhodující se ukázal vstup a úvodní pohledné přepeřské kombinace, což překvapilo samotné hráče :) Po ťukačce Zed-Semiš-Zed a Semiš-Zed-Semiš, bylo skóre utkání již 7:3. Od této chvíle byla k vidění přehlídka nepromněněných šancí a Císi odzadu stále zaměstnával svoje forvardy gólovými přihrávkami i vytíženou klášterskou obranu.

Sestava: Jarda, Mafl, Zeňas, Císi, Semiš, Zed a Rossi

Branky: 2x Mafl, 2x Semiš, Zeňas, Císi a Zed

FC Přepeře - Ohrazenice   7:2 (3:2)

Byl tu začátek posledního ročníku Turnovské ligy v malé kopané a přepeřáky čekal zápas s Vohryskama. Sestava jako obvykle dlouho nejistá, včetně bratrů Petrovích a pana Bárty, kteří přijeli v horším než uspokojivém stavu po předešlém hudebním dostaveníčku :)
Začátek byl samozřejmě z naší strany opatrný nebo spíše laksní, počemž přišel dlouhý balón do přepeřského vápna, a po hlavičkovém souboji všech zůčastněných, nepochopitelně balón zaspadl až do Václavovi svatyně. Dále po několika spálených či spackaných šancí a gólech Mafla, Císiho a Bořka přepeřáci kontrolovali hru. Ve druhém poločase zahozené šance a protiútoky pokračovali, ale i naštěstí i nějaké góly a marné snahy ohrazenické ofenzívy naše obrana a Vendou s přehledem zvládla. Za zmínění stojí Císiho granát z několika metrů o tyč do brány, Rossiho buldočí průnik do "šestnáctky" s úspěšným zakončením a nekompromisní Semišova penalta pod klacek.

Sestava: Venda, Mafl, Rossi, Císi, Semiš, Bořek, Jarin a Zed

Branky: 2x Císi, 2x Semiš, Mafl, Rossi a ...